O nas

Nasze Przedszkole istnieje od 15.11.2005 roku. Usytuowane jest w Kraśniku na osiedlu Piaski przy ulicy Rumiankowej 6/5a. Lokalizacja idealna dla Rodziców zamieszkujących osiedle Piaski i okolice. Miejsce położenia placówki jest bezpieczne z dala od skrzyżowań i głównej ulicy. Wokół przedszkola znajdują się place zabaw i ORLIK.

Ze względu na charakter naszej działalności kładziemy duży nacisk na odpowiednie wyposażenie obiektu. W przedszkolu znajduje się pięć przestronnych, odnowionych, kolorowych, nowoczesnych sal zajęć, które stwarzają warunki do zabawy i wypoczynku dzieci. Przy każdej sali jest łazienka wyposażona w umywalki oraz ubikacje. Sale są wielofunkcyjne, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym, dobrze wyposażone i estetyczne. W sali zajęć znajdują się meble, stoliki i krzesełka dostosowane do wzrostu i potrzeb dzieci oraz kąciki tematyczne.

Celem naszego działania jest zapewnienie profesjonalnej opieki nad dziećmi, od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 17.00. Nasze przedszkole charakteryzuje miła, spokojna ciepła, dająca poczucie zadowolenia i bezpieczeństwa – atmosfera, która ma znaczenie dla prawidłowego i harmonijnego rozwoju dzieci. Nasza placówka jest przedszkolem kreatywnym, w którym dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania poprzez udział w zajęciach edukacyjnych dostosowanych do wieku, oraz wielu zajęciach dodatkowych. Dążymy do tego, aby nasze przedszkole stworzyło każdemu dziecku najlepsze warunki do rozwoju i wyposażyło je w najlepszy kapitał na przyszłość, jakim jest samoakceptacja, wiara we własne możliwości, aktywność, twórczość, zdobyte w niekonwencjonalny sposób wiadomości i umiejętności.

Stale czuwamy nad jakością naszej placówki. Pragniemy, aby była ona jak najlepiej oceniana przez naszych klientów. Nietuzinkowa praca całej kadry przedszkola składa się na jakość, która jest odzwierciedleniem chęci przebywania w przedszkolu, w którym coś się dzieje. W urzeczywistnianiu naszej misji zaangażowany jest cały personel pedagogiczny, obsługowy, jak również rodzice, a efektem naszej wspólnej pracy jest przedszkole, w którym dzieci czują się ważne, bezpieczne i do którego przychodzą z radością.

Nasze przedszkole jest miejscem którego Państwo szukacie. Nie zastąpimy w prawdzie Mamy ani Taty, ale zapewnimy Państwa dzieciom najlepszą opiekę pedagogiczną, oraz zaspokoimy potrzeby indywidualne Waszych dzieci tak aby czuły się u nas domowo, radośnie i bezpiecznie.